tisk - PROART - reklamní atelier

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Velkoplošný tisk

Provozujeme velkoplošnou digitální tiskárnu Roland s tiskovým průchodem 134cm. Tiskneme na plakátový a CL papír, samolepící folii, PVC plachtovinu, textilní bannery, malířské plátno i prezentační polypropylenové folie. Potištěné samolepící folie adjustujeme na podkladové desky PVC nebo hliníkové sendviče diBond.
Ekosolventní tisk zajišťuje dostatečnou UV stabilitu tisků ve venkovním prostředí, pro její zvýšení a zajištění lepší ochrany proti mechanickým vlivům můžeme naše tisk laminovat (podle výběru tzv. studenou laminací nebo laminací tekutou).
Kromě velkoplošné produkce zhotovujeme i kusové samolepky včetně tvarového ořezu (digitálního výseku). Podle potřeby a přání zákazníků lze samolepky dodat bez laminace i s laminací. Vzhledem k digitální technlogii můžeme samolepky vyrábět již od 1 kusu.
Produkty digitílního tisku nacházejí využití nejen v oblasti obchodu a průmyslu, ale jsou určeny i pro drobné radosti kohokoliv. Vyrobíme Vám plakáty z Vašich fotografií a předloh, dárkové fotoobrazy na plátně či na pevné desce vč. zarámování, nejrůznější samolepky pro Vás a pro Vaše přátele.

.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky